ויטמינים תוסףגופנו זקוק לוויטמינים ולמינרלים , לפיטו נוטריאנטים ולאנזימים הנמצאים בפירות בירקות.

קימים 13 ויטמינים ו 23 מינרלים , סך הכל 36 . יש גם יותר, אך אלא ידועים ורשומים כחיוניים לגופנו .

בתפוח עץ אחד הנחשב לעשיר בוויטמין סי, יש עשרות אלפי פיטונוטריאנטים החיוניים וחשובים לגופנו .

ויטמין סי הוא רק אחד מתוך עשרות אלפי פיטונוטריאנטים שקיימים בתפוח.

ואנו מקבלים גם עוד עשרות אלפי פיטונוטריאנטים אשר בריאים לגופנו .בתפוח אחד קיימים כ- 400 אנטי אוקסידנטים ושום תוסף תזונה לא יכול להשתוות לכך – מונעים את ההזדקנות – הרס התאים , מונעים את החמצון של הכולסטרול  ומונעים תהליכי חמצון , של כל התהליכים המטבוליים בגוף ויש 400 מהם . אן תוסף תזונה אשר מכיל זאת . הטבע מסוגל ליצור מכלול  שיש בו  את כל החומרים המזינים שהגוף שלנו זקוק להם . חשבו על זה כעל גלגלי השיניים , בתוך שעון או מנוע וגיר של רכב , הצורך בשמן ודלק מסוים ואף חשמל כדי לתפקד כראוי . חלק וחומר אחד מפעיל את השני והשלישי וכולם תלויים בו . ללא המינון הנכון , החיבור של החומרים הפעילים יחדיו , הגלגל לא יתפקד כיאות  וכל המערכת כשלה .

האנזימים אלא מולקולות המאפשרות לתהליך הכימי לתפקד בגופנו פי כמה אלפים יותר וזהו מצב נורמלי . כאשר אן אותם במידה מספקת ואז התהליך בתאים מואט , הדבר לא יספק את גופנו ואף יגרום נזק מתמשך . הקו אנזימים הם המולקולות אשר מזרזות את התהליך ויוצרות את תגובת הקישור הכימי .

רוב המזונות שאנו צורכים כיום מעובדים ובעלי ערך תזונתי נמוך . רובם של פירות ההדר והירקות , במיוחד בארצנו מרוססים .

בגלל חשיפה מתמשכת לזיהומים ורעלים אנו זקוקים לצרוך יותר מהטבע , אימא אדמה כמובן , בכדי למנף את יכולת הפעולה וההתגוננות הטבעית של גופנו על ידי – ויסות  יעיל , ספיגה חיונית ופירוק טוב יותר .

לבריאות

פוסטים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *